Парад планет в 2012 році

Коли саме відбудеться парад планет 2012? Питання, на яке вчені вже знайшли відповідь. Ця подія відбудеться 21 грудня 2012 року і буде носити галактичний характер, тому що Юпітер, Сатурн, Венера, Марс, Земля вишикуються в космосі в одну лінію. Хоча таке явище не рідкість, проте, астрономи говорять про те, що саме парад планет в 2012 році стане причиною серйозних наслідків для Землі зокрема.

Передбачається, що в ряд вишикуються не лише планети нашої сонячної системи, але і планети всього Всесвіту, в результаті чого утвориться вісь від центру галактики, де ми знаходимся. Таке явище, як парад планет всього Всесвіту досить рідкісне, щоб побоюватися якихось несприятливих наслідків для нашої планети. Тому астрономи вважають, що 21 грудня 2012 року планетарна ситуація матиме галактичний масштаб.

Парад планет в 2012 роціЩо ж нам принесе парад планет 2012. Явище, яке відбудеться 21 грудня, у вигляді параду планет належить до рідкісних подій. Якщо врахувати, що цього разу виникне ситуація, яка буде пов'язана з накладенням магнітних полів всіх систем Всесвіту, а також їх гравітаційних полів, то наслідки такого явища взагалі важко передбачати. Дехто з учених вважає, що деякі планети зійдуть зі своєї орбіти. Для Землі може стати вирішальним цей парад планет, наслідки для нашої планети можуть бути досить руйнівними, деякі вчені впевнені, що відбудеться кінець світу.

 
Design by Free WordPress Themes